ne 100 tuctových, ale tucet 100% projektů!
+420 775 087 951

Projekt domu DEKOR14

Chcete upravit tento projekt? Drobné úpravy jako například vnitřních nenosných příček, rozložení sanity a podobně, Vám umíme umožnit formou BEZPLATNÉHO dokumentu-autorského souhlasu. V případě potřeby také za drobný příplatek zhotovíme potřebné výkresy.

Středně velké úpravy jako na příklad změna typu nebo tvaru střechy, přídavky, odebrání, posun nebo změna velikosti stavebních otvorů (oken, dveří…), obytného podkroví, podsklepení domu nebo dostavba garáže, Vám zhotovíme za výhodných podmínek tak,aby cena byla vždy výhodnější než projekt na míru.

Rozsáhlejší úpravy projektu, jako např. Úprava venkovních rozměrů domu, nosných částí vnitřní architektury, doporučujeme pojmout jako projekt domu na míru. V takovém případě nejste nijak limitováni původním projektem a každé Vaše přání Vám bude splněno. Využijte naši bezkonkurenční nabídku - akci na individuální projekty na míru!

DEKOR14

Dům pro „vícečlenku“

obytné místnosti 4
užitná plocha 150 m2
zastavěná plocha 210 m2
výška hřebene střechy 6 m
sklon střechy 22 °
energetická třída až do A0
Cena:  
projektu 38000 Kč
objednat projekt

Popis projektu:

typická ukázka „vzdušného“ domu, ve kterém se nebude lačit ani velká rodina. Koncepce domu je navržena tak, aby každá generace měla své nerušené soukromí. I přes to je v domě minimální množství „hluchých „ prostorů. Jednoduchý půdorys a proporcionální rozměry základů předurčují dům k ekonomicky výhodné výstavbě a provozu.

 

upozornění: projekt tohoto domu Vám umíme poskytnout zatím pouze z naší slovenské pobočky a to v digitální (.dwg) formě. K jeho použití budete potřebovat vlastního lokálního projektanta / architekta, který Vám zajistí potřebné doplňkové služby. Jako protihodnotu Vám na tento projekt poskytneme slevu až do výše 25% z ceny projektu.

Půdorys domu půdorys,neboli vizuál domu, uvedený na této stránce se může mírně lišit od aktuální verze dodávaného projektu. Důvodem je průběžné vylepšování a optimalizování realizační projektové dokumentace.

zobrazit zrcadlový obraz Projekty rodinných domov - projekt domu Dekor 14

top

Zdarma! E-book

5 omylů při výběru projektu

Stáhnout

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2013-2021 • Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno! Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno!

Obsah portálu, názvy, vizualizace domů,půdorysy, projektové dokumentace jako i samotná architektonická díla jsou registrována a podléhají autorské ochraně podle zákona 121/2000 Sb – Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Zhotovování napodobenin, kopií a jejich rozmnožování je trestné!

ProjektyDomov.com