+420 606 765 159

Individuální projekt na míru!

momentálně projekty na míru neděláme!

...jsme na 101% vytížení :)

studie

  • studie vyjadřuje záměr "co se bude stavět"
  • představuje architektonickou specifikaci stavebního záměru
  • vytvořena na základě našich odborných konzultací
  • slouží jako podklad k vypracování projektu
  • doba vypracování ca.3 týdny

projekt

  • projekt odborně popisuje způsob "jak se bude stavět"
  • představuje technické vyjádření stavebního záměru
  • slouží jako podklad ke stavebnímu povolení a realizaci stavby základní cena zahrnuje podrobnost vypracování projektu na úrovni pro stavební povolení s realizačními prvky. Je to dostatečná podrobnost pro výstavbu jednoduchého typu domu (např. bungalov) s nekomplikovaným tvarem. Technicky náročnější domy vyžadují větší podrobnost vypracování projektové dokumentace, což může zvýšit konečnou cenu projektu. V takovém případě Vás vždy upozorníme předem.
  • doba vypracování ca.4 týdny

arch. studie:
0,- Kč Cena za architektonickou studii k domu do 150m 2 užitné plochy. Máte zájem o větší stavbu? Máme pro vás tak super cenu! Kontaktujte nás za účelem vypracování cenové nabídky!

kompletní projekt:
0,- Kč Cena za projektovou dokumentaci k domu do 150m 2 užitné plochy. Dokumentace obsahuje kompletní projekt včetně vnitřních instalací, osazení na pozemek a zakreslení vnějších síťových přípojek. Takové i výkaz výměr. Máte zájem o větší stavbu? Máme pro vás tak super cenu! Kontaktujte nás za účelem vypracování cenové nabídky!

Pozor na nekvalitní projekty! Obdrželi jste nabídku od svého "známého", že Vám "za pár stovek nakreslí" projekt? Pokud ano, ptejte se na detaily této nabídky! Je v ceně precizně vypracována studie s poradenstvím ohledně technicko-uživatelských souvislosti, nebo jen rychlé zakreslení Vašich požadavků? Jsou v ceně všechny profese jako zdravotechnika, tání, elektroinstalace, plynoinstalace? A co projekt situace, vnějších přípojek a požiarní ochrany? Je v ceně výkaz výměr?

Na tvorbě kvalitního projektu se běžně podílí zhruba pět nezávislých inženýrů, přičemž každý je zodpovědný za jinou část projektové dokumentace. Pokrýt všechny tyto profese „za pár stovek“ prostě není možné. Proto se v takovém případě nejčastěji jedná buď o projekt nekompletní, nebo nedostatečně kvalitní. V takovém případě se paradoxně projektant zbavuje odpovědnosti, jelikož nedostatečnou kvalitou provedení Vám sice řekne že „co je třeba udělat“, ale neřekne že „jak“. Stavba se tedy bude realizovat improvizací, kdy Vám realizátor bude každou chvíli volat s otázkou „co jak udělat“. Nakonec za výslednou stavbu nepřevezme záruku ani projektant ani stavební firma. Výsledkem může být řada komplikací, časových a finančních ztrát.

Naše hlavní odlišnost od narychlo navržených projektů je v tom, že si vyhradíme dostatek času na pečlivé vypracování architektonické studie a projektu se všem příslušenstvím. Vyhnete se tedy povrchním a nepraktickým řešením, což Vám v konečném důsledku ušetří tisíce korun, týdny času a šedivé vlasy při plánování, výstavbě a samotném užívání stavby!

Chci projekt na míru-jaký je další postup? Jednoduše nás kontaktujte na emailu: info@projekty24.cz

Na tvorbě kvalitního projektu se běžně podílí zhruba pět nezávislých inženýrů, přičemž každý je zodpovědný za jinou část projektové dokumentace. Pokrýt všechny tyto profese "za pár stovek" prostě není možné. Proto se v taktomto případě nejčastěji jedná buď o projekt nekompletní, nebo nedostatečně kvalitní. V takovém případě se paradoxně projektant zbavuje odpovědnosti, jelikož nedostatečnou kvalitou provedení Vám sice řekne že "co je třeba udělat", ale neřekne že "jako". Stavba se tedy bude realizovat improvizací, kdy Vám realizátor bude každou chvíli volat s otázkou "co jak udělat". Nakonec za výslednou stavbu nepřevezme záruku ani projektant ani stavební firma. Výsledkem může být série komplikací, časových a finančních ztrát.

Projekt na míru s nejlepším poměrem cena/kvalita! Naše hlavní odlišnost spočívá v tom, že projekty „nekreslíme“ jen tak, jak nám „diktuje“ klient, ale při každém kroku upozorňujeme na souvislosti, které klient nemůže vidět. Jde zejména o zohlednění výstavbové části již ve fázi projektové. Běžnou praxí je totiž to, že projektant odvede svoji část práce jen na akademické úrovni, nedbaje na praktičnost jeho řešení ve fázi výstavby. Výsledkem bývá citelný nárůst ceny, času a komplikovanosti výstavby, což investora stojí řádově tisíce korun navíc. Tento fakt bere v úvahu jen profesionální projektant, který již stavbu domu realizoval i v praxi. Jsme připraveni Vám v tomto směru prokázat naši odbornost!

Odkoukávací amnestie! Líbí se Vám náš katalogový projekt , ale chcete ho zvětšit, zmenšit nebo rozsáhleji upravit? Za dobrou cenu Vám vytvoříme kompletní projekt na míru, vycházející z našeho již existujícího projektu. Takto vytvořeným projektem Vám nejen odevzdáme dosavadní zákaznické zkušenosti, ale zároveň poskytneme autorská práva, která jsou potřebná pro legální výstavbu a plnohodnotné užívání domu.

Zdarma! E-book

5 omylů při výběru projektu

Stáhnout

Copyright ©PROFI HOME REALITY, S.R.O. 2013-2024 • Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno! Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno!

Obsah portálu, názvy, vizualizace domů,půdorysy, projektové dokumentace jako i samotná architektonická díla jsou registrována a podléhají autorské ochraně podle zákona 121/2000 Sb – Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Zhotovování napodobenin, kopií a jejich rozmnožování je trestné!

Projekty24.cz