ne 100 tuctových, ale tucet 100% projektů!
+420 775 087 951

Projekt domu DIGIT

Chcete upravit tento projekt? Drobné úpravy jako například vnitřních nenosných příček, rozložení sanity a podobně, Vám umíme umožnit formou BEZPLATNÉHO dokumentu-autorského souhlasu. V případě potřeby také za drobný příplatek zhotovíme potřebné výkresy.

Středně velké úpravy jako na příklad změna typu nebo tvaru střechy, přídavky, odebrání, posun nebo změna velikosti stavebních otvorů (oken, dveří…), obytného podkroví, podsklepení domu nebo dostavba garáže, Vám zhotovíme za výhodných podmínek tak,aby cena byla vždy výhodnější než projekt na míru.

Rozsáhlejší úpravy projektu, jako např. Úprava venkovních rozměrů domu, nosných částí vnitřní architektury, doporučujeme pojmout jako projekt domu na míru. V takovém případě nejste nijak limitováni původním projektem a každé Vaše přání Vám bude splněno. Využijte naši bezkonkurenční nabídku - akci na individuální projekty na míru!

DIGIT

dům pro “fajnšmekry”

obytné místnosti 4
užitná plocha 163 m2
zastavěná plocha 148 m2
obstavěný prostor 648 m3
výška hřebene střechy 6,5 m
energetická třída až do A0
Cena:  
projektu 49750 Kč
objednat projekt

Popis projektu:

projekt luxusního patrového domu DIGIT zhmotňuje harmonii mezi moderní architekturou exteriéru a vysokou praktičností vnitřních prostor. Propojení chodby s obývacím pokojem (po jednoduché změně střední příčky za sloup), získáte ještě větší pocit vzdušnosti a prostornosti. Terasa na poschodí se dá ještě více zvětšit o plochu nad garáží. Dvoupodlažnost a kompaktnost objektu předurčuje tento dům k energeticky nenáročnému provozu. Do pozornosti bychom vám chtěli dát také projekt moderního patrového domu LOTUS.

Půdorys domu půdorys,neboli vizuál domu, uvedený na této stránce se může mírně lišit od aktuální verze dodávaného projektu. Důvodem je průběžné vylepšování a optimalizování realizační projektové dokumentace.

zobrazit zrcadlový obraz projekt rodinneho domu DIGIT projekty domů - projekt domu DIGIT

top

Zdarma! E-book

5 omylů při výběru projektu

Stáhnout

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2013-2020 • Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno! Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno!

Obsah portálu, názvy, vizualizace domů,půdorysy, projektové dokumentace jako i samotná architektonická díla jsou registrována a podléhají autorské ochraně podle zákona 121/2000 Sb – Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Zhotovování napodobenin, kopií a jejich rozmnožování je trestné!

ProjektyDomov.com