+420 606 765 159

Projekt domu AVALON

Chcete upravit tento projekt? Drobné úpravy jako například vnitřních nenosných příček, rozložení sanity a podobně, Vám umíme umožnit formou BEZPLATNÉHO dokumentu-autorského souhlasu. V případě potřeby také za drobný příplatek zhotovíme potřebné výkresy.

Středně velké úpravy jako na příklad změna typu nebo tvaru střechy, přídavky, odebrání, posun nebo změna velikosti stavebních otvorů (oken, dveří…), obytného podkroví, podsklepení domu nebo dostavba garáže, Vám zhotovíme za výhodných podmínek tak,aby cena byla vždy výhodnější než projekt na míru.

Rozsáhlejší úpravy projektu, jako např. Úprava venkovních rozměrů domu, nosných částí vnitřní architektury, doporučujeme pojmout jako projekt domu na míru. V takovém případě nejste nijak limitováni původním projektem a každé Vaše přání Vám bude splněno. Využijte naši bezkonkurenční nabídku - akci na individuální projekty na míru!

AVALON

oáza soukromí

obytné místnosti 4
užitná plocha 162 m2
zastavěná plocha 191 m2
obstavěný prostor 906 m3
výška hřebene střechy 5,5 m
energetická třída až do A0
Cena:  
projektu 30250 Kč
stavby na klíč cena stavby na klíč je pouze orientační! Její výše je závislá na mnoha faktorech jako je například stupeň vybavení, značky použitých material, výška marže stavební firmy, atd. V praxi se tedy může stát, že na ten stejný dům Vám vyhotoví různí rozpočtáři citelně rozdílné cenové kalkulace. Také se může stát, že najdete parametrově podobný dům v jiné projekční kanceláři s uvedením podstatně nižší, téměř až nereálné ceny výstavby s cílem zaujmout Vaši pozornost na koupi jejich projektu. Proto při rozhodování o koupi projektu požadujte odhadovanou cenu výstavby na klíč pouze za sekundární doplňkovou informaci. Pokud chcete mít jistotu cenově racionální výstavby, dbejte spíše na faktor konstrukční jednoduchosti domu. Dům kompaktních (nekomplikovaných) tvarů postavíte cenově výhodnější než dům komplikovaný. Po definitivním výběru projektu je cenově směrodatná až závazná cenová nabídka od konkrétní stavební firmy, vypracovaná na základě předloženého detailního projektu, anebo výkazu výměr. 8695000 Kč
objednat projekt chci tento dům na klíč!

Popis projektu:

Projekt domu AVALON vymezuje dělící čáru, mezi veřejnou zónou a vaším soukromím. Jak uvnitř, tak i vně. V interiéru je rozdělen na denní a noční část, kde si každý člen domácnosti najde své místo ať už na aktivní nebo pasivní odpočinek. Z vnějšího pohledu má dům všechny obytné části natočené směrem na soukromou část pozemku.

Projekt domu AVALON umožňuje několik přizpůsobení dle Vašich preferencí. Od nosné stěny WC směrem doleva až po konec šatníku si můžete sami určit rozložení stěn, dveří a sanity. Tím pádem můžete ovlivnit počty místností, jejich výměr a účel. Mohou Vám tak například vzniknout dvě koupelny, nebo jedna větší, sloučená/samostatná WC, větší/menší šatna atd... Takovou technickou místnost můžete rozdělit na dvě menší, čímž Vám může vzniknout další samostatné WC se vstupem z chodby nebo zádveří.

Plochu dvojgaráže lze alternativně využít k dodělání dalšího pokoje, kanceláře, nebo celé obytné jednotky se samostatným vchodem a vybavením.

Půdorys domu půdorys,neboli vizuál domu, uvedený na této stránce se může mírně lišit od aktuální verze dodávaného projektu. Důvodem je průběžné vylepšování a optimalizování realizační projektové dokumentace.

zobrazit základní obraz projekt domu AVALON

top

Zdarma! E-book

5 omylů při výběru projektu

Stáhnout

Copyright ©PROFI HOME REALITY, S.R.O. 2013-2024 • Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno! Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno!

Obsah portálu, názvy, vizualizace domů,půdorysy, projektové dokumentace jako i samotná architektonická díla jsou registrována a podléhají autorské ochraně podle zákona 121/2000 Sb – Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Zhotovování napodobenin, kopií a jejich rozmnožování je trestné!

Projekty24.cz