ne 100 tuctových, ale tucet 100% projektů!
+420 775 087 951

Projekt domu EKO120

Chcete upravit tento projekt? Drobné úpravy jako například vnitřních nenosných příček, rozložení sanity a podobně, Vám umíme umožnit formou BEZPLATNÉHO dokumentu-autorského souhlasu. V případě potřeby také za drobný příplatek zhotovíme potřebné výkresy.

Středně velké úpravy jako na příklad změna typu nebo tvaru střechy, přídavky, odebrání, posun nebo změna velikosti stavebních otvorů (oken, dveří…), obytného podkroví, podsklepení domu nebo dostavba garáže, Vám zhotovíme za výhodných podmínek tak,aby cena byla vždy výhodnější než projekt na míru.

Rozsáhlejší úpravy projektu, jako např. Úprava venkovních rozměrů domu, nosných částí vnitřní architektury, doporučujeme pojmout jako projekt domu na míru. V takovém případě nejste nijak limitováni původním projektem a každé Vaše přání Vám bude splněno. Využijte naši bezkonkurenční nabídku - akci na individuální projekty na míru!

EKO120

moderní bungalov

obytné místnosti 4
užitná plocha 120 m2
zastavěná plocha 150 m2
obstavěný prostor 741 m3
výška hřebene střechy 5,2 m
sklon střechy 16 °
energetická třída až do A0
Cena:  
projektu 31000 Kč
stavby na klíč cena stavby na klíč je pouze orientační! Její výše je závislá na mnoha faktorech jako je například stupeň vybavení, značky použitých material, výška marže stavební firmy, atd. V praxi se tedy může stát, že na ten stejný dům Vám vyhotoví různí rozpočtáři citelně rozdílné cenové kalkulace. Také se může stát, že najdete parametrově podobný dům v jiné projekční kanceláři s uvedením podstatně nižší, téměř až nereálné ceny výstavby s cílem zaujmout Vaši pozornost na koupi jejich projektu. Proto při rozhodování o koupi projektu požadujte odhadovanou cenu výstavby na klíč pouze za sekundární doplňkovou informaci. Pokud chcete mít jistotu cenově racionální výstavby, dbejte spíše na faktor konstrukční jednoduchosti domu. Dům kompaktních (nekomplikovaných) tvarů postavíte cenově výhodnější než dům komplikovaný. Po definitivním výběru projektu je cenově směrodatná až závazná cenová nabídka od konkrétní stavební firmy, vypracovaná na základě předloženého detailního projektu, anebo výkazu výměr. 3500000 Kč
objednat projekt

Popis projektu:

moderní bungalov EKO120 je jeden z nejpraktičtějších projektů domů v naší nabídce! Zrcadlovým obrazem, a nebo posunem oken na různé světové strany získáte vždy ideální natočení domu vzhledem k Vašemu pozemku. Malá koupelna u ložnice představuje multifunkční prostor, který se může velmi jednoduchou úpravou změnit na společně přístupnou koupelnu, vestavěnou šatnu, místnost na zahradní nářadí s venkovním vstupem, nebo prostor pro další vestavěné skříně z obou přilehlých místností. Technická místnost u vchodu slouží jako užitkový prostor s možností instalace různé domovní techniky. K domu je možné taktéž jednoduše přistavět garáž. Střecha může být různorodého tvaru – od základní valbové, přes sedlovou, pultovou, anebo moderní rovnou. Základní konstrukce střechy a půdorys domu je kompaktního tvaru, což se projeví na snížených nákladech při jeho výstavbě a provozu. Částečně překrytá terasa představuje ideální rovnováhu mezi pohodlným posedem a prosvětlením interiéru domu. Rozměrově menší dům s podobnou dispozicí jak má projekt domu EKO120 najdete také u bungalovu s garáží LIVE.

Projekt domu bungalov EKO120

Velké obrázky

Půdorys domu půdorys,neboli vizuál domu, uvedený na této stránce se může mírně lišit od aktuální verze dodávaného projektu. Důvodem je průběžné vylepšování a optimalizování realizační projektové dokumentace.

zobrazit základní obraz projekt rodinneho domu EKO120

top

Zdarma! E-book

5 omylů při výběru projektu

Stáhnout

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2013-2021 • Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno! Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno!

Obsah portálu, názvy, vizualizace domů,půdorysy, projektové dokumentace jako i samotná architektonická díla jsou registrována a podléhají autorské ochraně podle zákona 121/2000 Sb – Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Zhotovování napodobenin, kopií a jejich rozmnožování je trestné!

ProjektyDomov.com