ne 100 tuctových, ale tucet 100% projektů!
+420 775 087 951

Projekt domu EasyLine

Chcete upravit tento projekt? Drobné úpravy jako například vnitřních nenosných příček, rozložení sanity a podobně, Vám umíme umožnit formou BEZPLATNÉHO dokumentu-autorského souhlasu. V případě potřeby také za drobný příplatek zhotovíme potřebné výkresy.

Středně velké úpravy jako na příklad změna typu nebo tvaru střechy, přídavky, odebrání, posun nebo změna velikosti stavebních otvorů (oken, dveří…), obytného podkroví, podsklepení domu nebo dostavba garáže, Vám zhotovíme za výhodných podmínek tak,aby cena byla vždy výhodnější než projekt na míru.

Rozsáhlejší úpravy projektu, jako např. Úprava venkovních rozměrů domu, nosných částí vnitřní architektury, doporučujeme pojmout jako projekt domu na míru. V takovém případě nejste nijak limitováni původním projektem a každé Vaše přání Vám bude splněno. Využijte naši bezkonkurenční nabídku - akci na individuální projekty na míru!

EasyLine

flexibilní rekordman

obytné místnosti 4
užitná plocha 101 m2
zastavěná plocha 122 m2
obstavěný prostor 575 m3
energetická třída až do A0
Cena:  
projektu 29000 Kč
stavby na klíč cena stavby na klíč je pouze orientační! Její výše je závislá na mnoha faktorech jako je například stupeň vybavení, značky použitých material, výška marže stavební firmy, atd. V praxi se tedy může stát, že na ten stejný dům Vám vyhotoví různí rozpočtáři citelně rozdílné cenové kalkulace. Také se může stát, že najdete parametrově podobný dům v jiné projekční kanceláři s uvedením podstatně nižší, téměř až nereálné ceny výstavby s cílem zaujmout Vaši pozornost na koupi jejich projektu. Proto při rozhodování o koupi projektu požadujte odhadovanou cenu výstavby na klíč pouze za sekundární doplňkovou informaci. Pokud chcete mít jistotu cenově racionální výstavby, dbejte spíše na faktor konstrukční jednoduchosti domu. Dům kompaktních (nekomplikovaných) tvarů postavíte cenově výhodnější než dům komplikovaný. Po definitivním výběru projektu je cenově směrodatná až závazná cenová nabídka od konkrétní stavební firmy, vypracovaná na základě předloženého detailního projektu, anebo výkazu výměr. 2500000 Kč
objednat projekt

Popis projektu:

při projektu tohoto domu dosáhnete hned několika  rekordů. Prvním z nich je rychlost a cena výstavby – díky jednoduchému a nekomplikovanému tvaru domu. Druhým je energetická úspora, zabezpečená konstrukční kompaktností. Tím dalším je minimum „hluchých“ míst vzhledem k celkové ploše domu. No a to nejlepší nakonec – dům je usaditelný téměř na každý typ pozemku, vzhledem na natočení k světovým stranám. Kromě vertikálního a horizontálního zrcadlového obrazu je možný také jednoduchý přesun oken na další strany, čím dosáhnete vždy ideálního natočení.

 

upozornění: projekt tohoto domu Vám umíme poskytnout zatím pouze z naší slovenské pobočky a to v digitální (.dwg) formě. K jeho použití budete potřebovat vlastního lokálního projektanta / architekta, který Vám zajistí potřebné doplňkové služby. Jako protihodnotu Vám na tento projekt poskytneme slevu až do výše 25% z ceny projektu.

Katalóg domov - projekt domu EasyLine

Velké obrázky

Půdorys domu půdorys,neboli vizuál domu, uvedený na této stránce se může mírně lišit od aktuální verze dodávaného projektu. Důvodem je průběžné vylepšování a optimalizování realizační projektové dokumentace.

zobrazit základní obraz Katalóg domov - projekt domu EasyLine

top

Zdarma! E-book

5 omylů při výběru projektu

Stáhnout

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2013-2021 • Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno! Publikování nebo kopírování obsahu je zakázáno!

Obsah portálu, názvy, vizualizace domů,půdorysy, projektové dokumentace jako i samotná architektonická díla jsou registrována a podléhají autorské ochraně podle zákona 121/2000 Sb – Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Zhotovování napodobenin, kopií a jejich rozmnožování je trestné!

ProjektyDomov.com